o firmie intrado developer

Jesteśmy pasjonatami dobrej architektury,

niestandardowych rozwiązań budowlanych i mieszkań tworzonych z myślą o wygodzie ich przyszłych domowników.

Tworzymy przestrzenie, w których sami chcielibyśmy żyć i mieszkać.

Nasze zainteresowania oraz wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobyte w branży deweloperskiej przekuliśmy w biznes, w 2014 roku powołując do życia rodzinną firmę INTRADO. Odtąd budujemy mieszkania w pełni oddające ideę, która jest nam bliska – „tworzenia przestrzeni, w której sami chcielibyśmy żyć i mieszkać”. Takiej, w której dom jest prawdziwym azylem, do którego chce się wracać i w którym człowiek czuje się swobodnie. Potrafimy to dzięki swojej wiedzy, energii, pasji i zespołowi rzetelnych, sprawdzonych fachowców.

2014

Firma powstała w 2014 roku.

Założona przez młodych ludzi (małżeństwo) z doświadczeniem w branży budowlanej.

dbamy o szczegóły

Firma powstała z zamiłowania do nieruchomości, pasji oraz potrzeby tworzenia nowych ciekawych, komfortowych i niestandardowych miejsc do życia.

Całe nasze codzienne życie kręci się wokół nieruchomości. Budowanie sprawia nam przyjemność. Naszą ideą jest tworzenie miejsc, w których sami chcielibyśmy żyć, mieszkać i po prostu czuć się dobrze. Wypracowane przez lata kontakty w branży pozwalają nam budować sprawnie i rzetelnie współpracując z sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami.

Odwiedź nas stacjonarnie

Pomorska 39/15

85-046 Bydgoszcz

biuro@intrado.pl

501 623 998